شنبه, 28 بهمن 1396

بالی:

بدون شک بالی یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می آید. جزیره بالی یکی از پر از جاذبه های گردشگری منحصر به فردی است که این جزیره را از سایر نقاط دنیا جدا کرده است. چیزی که باعث شهرت بیشتر جزیره بالی شده است طبیعت زیبا و پوشش گیاهی زیبا و منحصر به فرد زیر آب است. شالیزارهای برج، آبشارها... از مواردی است که هرچه بیشتر به زیبایی های این جزیره می افزاید. اما گنجینه اثاثی بالی آداب و رسوم این جزیره است که در مراسم ها و فستیوال های گوناگون برای گردشگران برگزار می کنند. در هر فصلی از سال که به بالی سفر کنید خورشید در حوالی ساعت 6 بامداد طلوع می کند. از جمله زیبایی های این جزیره مزارع برنج پلکانی است. این مزارع زیبایی به جزیره بالی بخشیده است. اگر بخواید بهترین نمای این مزارع را ببینین باید به کاندیاسا و آملاپورا می توانید ببینید. اگر قصد سفر به بالی را دارید حتما دیدن از معبد مادر ار جزو برنامه های خود قرار دهید این معبد بیش از 1000 سال قدمت دارد. قطعا این جزیره یکی از بهترین سفرهای تابستانی شما خواهد بود.

 


 تور مراکش:

مراکش کشوری در افریقای شمالی می باشد که سواحل آن به اقیانوس اطلس شمالی و دریای مدیترانه راه دارد. کشور مراکش از شمال با اسپانیا و تنگه مهم جبل الطارق، از جنوب با صحرای غربی ، از شرق با الجزیره، از غرب با اقیانوس اطلس، و از جنوب با موریتانی همسایه است. مراکش یکی از کشورهایی است که از فرهنگ غنی اسلامی برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. تاریخ کهن کشور مراکش و بافت قدیمی دست نخورده شهرهای مراکش گردشگران را مجاب می کند که به این کشور سفر گنند. با سفر به مراکش می توانید از عروس آفریقایی یعنی کازابلانکا یا سرای سفید که به عربی دارالبیضاء گفته می شود دیدن کنید. این شهر به عروس شهرهای دارند. 


 تور گزجستان:

کشور گرجستان بسیار آب و هوای مطلوبی دارد و یک کشور پر باران می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را از تمامی نقاط دنیا به خصوص ایران از این کشور دیدن می کنند. آب و هوای مطلوب گرجستان باعث شده است که گردشگران این کشور را برای سفر های تابستانی خود انتخاب کنند. کشور گرجستان با ایران تاریخ و فرهنگ مشرک زیاد دارند یکی از دلایل مشترک بودن این تاریخ و فرهنگ این است که قسمت شرقی گرجستان در بسیاری از دوره های تاریخی جزء قلمرو ایران بوده. جاذبه های گردشگری گرجستان بیشتر در شهر تفلیس قرار دارد و هرساله گردشگران زیادی از این شهر زیبا که به نگین خاورمیانه لقب دارد دیدن می کنند.